Vydřené vítězství s Malenovicema věnujeme trenérovi Markovi Štěpánovi k narozeninám..

28.08.2011 17:50

Dne 28.8.2011 jsme se na domácím hřišti utkali proti soupeři z Malenovic, nutno dodat, že jsme před zápasem měli nepříznivých 0 bodů a Malenovice jen o 3 více.

Do zápasu jsme vlétli jako hurikán soupeř se nedokázal rozkoukat a Rožnovští ostřelovali bránu o sto šest.

V 10 minutě zahrával Bolcek přímý kop z dobrých 30 metrů, k překvapení všech se míč dostal až do brány a bylo to 1:0.

Poté Rožnovští stále drželi rytmus hry a vytvářeli si další střelecké příležitosti.

Během 10 minut vystřelili postupně Pajer, Fuksa a Malina. Poté se utkání dostalu do jistého útlumu a hrálo se spíše na polovině hostů, ale jen po šestnáctku.

Bohužel ve 41 minutě se hosté po jedinné akci z pravé strany a přihrávce na malé vápno dostali na skóre 1:1.

Ovšem do 2.poločasu se rozhodl domácí trenér a oslavenec Marek Štěpán(vše nejlepší) vystřídat celou čtveřici hráčů a na hřiště se podíval Hrstka, Kolář, Hruška a Kubín.

Domácí vlítli do 2. poločasu skvěle a hned v 50 minutě po individuální akci Horváth vsítil na 2:1

Aby toho nebylo dost o 5 minut později se ranou z poza šestnáctky trefil k tyči Pajer a o 5 minut později dorážel Fuksovu střelu do prázdné Kubín a o dalších 5 minut z penalty Pajer.

Malenovičtí se ale nepoložili a Rožnováci začli kupit chyby, v rozmezí 5 minut trefili hosté 2 tyčky a napotřetí už to bylo snížení na 5:3.

Poté se bojovalo o každý metr hřiště a Malenovičtí se dostávali do nebezpečných breaků.

10 minut před koncem se jim podařil jeden z nich využít a bylo tady drama 5:4.

Ale Rožnováci před skvělou kulisou své vedení udrželi a získali v této sezóně první vítězství 5:4, příští zápas zajíždí Dorost Rožnova do Morkovic v Neděli 4.9.2011 od 10:00.

Sestava VFC:Pavlík(Hrstka)-Kubáň, Černý, Dvořák, Maťa(Kolář)-Malina(Hruška), Fuksa, Horváth-Burdík(Kubín), Bolcek, Pajer

Branky: 2x Pajer, Horváth, Bolcek, Kubín