Totální propadák ve druhé půli.

16.05.2011 16:08

Dorost 1.Valašského Fc nastoupil ke svému dalšímu domácímu utkání v rámci KP proti soupeři z Boršic. Již od prvních minut bylo zcela jasné kdo má navrh, Rožnov se dlouho trápí a chtěl už konečně zvítězit. Uklidnění pro domácí přišlo hned po pár minutách hry, kdy si Pajer prošel v šestnáctce a z úhlu překonal hostujícího brankáře - 1:0. Tlak Rožnova se stupňoval a Pajer přidal další 2 trefy a završil tak Hatrick - 3:0. Další branku mohl přidat Horváth Jan, ovšem v jasné šanci ho vychytal skvělý golman hostí.Rožnov se nadále bavil fotbalem a soupeře nenechal prakticky hrát.Krásná akce se zrodila chvíli před koncem první půle, když Podzemný vyslal do lajny Burdíka na jehož centr si naběhl Pajer, ovšem branku soupeře hlavou přestřelil. Do druhé půle šli domácí hráči v domění, že už jim vítězství nikdo nesebere. To byla osudová chyba. Hra se v druhé půli vyrovnala a hosté začali mít navrch. Kontaktní branku vstřelili hned z kraje z přímého kopu a později přidali další - 3:2. Poté mohl přidat klid na kopačky opět Pajer, ovšem jeho přímý kop z velké dálky brankář vyškrábl na roh. Rožnov se trápil a najednou to byli hosté, kdo diktovali tempo zápasu. Po faulu ze zadu se navíc zranil Burdík, a tak domácí dohrávali v desíti lidech v poli. Šok přišel v úplně poslední minutě zápasu, kdy Boršice zahrávali přímý kop a vyrovnali z něj na konečných 3:3.

Sestava VFC : Černý - Malina, Adámek, Kovář, Burdík - Horváth Jan, Talpa, Podzemný, Mirga - Horváth Jiří, Pajer

Přišli : Heryán, Kolář

Branky VFC : Pajer 3x