Přestřelku v Brumově ovládli domácí

08.10.2011 16:53

Dorost Rožnova nastoupil k dalšímu utkání Krajského přeboru s jasným cílem, konečně prolomit smůlu a zvítězit. Od prvních minut se to ovšem nedařilo a Brumov se snadno dostával do šancí. Rožnov hrál katastrofálně a domácí se brzo ujali vedení 2:0. Po dlouhém výkopu brankáře Pavlíka se však dostal míč až k Burdíkovi a ten pohotovým lobem poslal Valachy zpět do hry - 1:2. Rožnov to evidentně nakoplo a konečně začal hrát. Po přihrávce Burdíka se sám před golmanem ocitl Seidl, ale v zakončení selhal. O chvíli později však tentýž hráč z přímého kopu našel hlavu Pajera, který do kabin srovnal. Druhá půle začla parádně, Bolcek skvělou přihravkou našel Horvátha, ten naservíroval míč Pajerovi do jasné tutovky a slovenský kanonýr nezklamal - 3:2. Tím však veškerá pozitiva pro Rožnov skončila. Brumov po sporné penaltě srovnal na 3:3 a po chybách v obraně nasázel další dvě branky a rázem to bylo 5:3. 1.Valašský Fc si dál vytvářel šance, ale v zakončení už nikdo nebyl stoprocentní, a tak jsme z Brumova odjeli s hořkou porážkou 5:3.

Sestava VFC : Pavlík - Podhrazsky, Dvořák, Adámek, Talpa - Horváth, Fuksa, Hruška - Pajer, Seidl, Burdík

Přišli : Hrstka, Bolcek