Jasná výhra v Morkovicích poslala Rožnovský dorost na 7.místo tabulky

07.09.2011 15:23

Dne 3.9 sehrál tým dorostu 1.VFC obtížné utkání na půdě Morkovic.

Do zápasu šlo jako mírný favorit, ovšem již první minuty jasně naznačily, že domácí budou více, než vyrovnaný souopeř.

První poločas začali lépe Domácí. Dokázali udržet míč na svých kopačkách, lépe kombinovali a roztahovali hru do stran.

Ovšem v 15 minutě jako první zahrozili hósté, jmenovitě Pajer se prodral k dlouhému míči, ale sám tváří v tvář domácímu gólmanovi selhal.

Domácí se největší šance zápasu dočkali v 30 minutě kdy po chybě v obraně se na penaltu dostal domácí útočník, ale skvělou střelu k tyči vytěsnil na roh ještě lépe chytajíci Pavlík.

Poločas tak skončil spravedlivě 0:0

Do druhého poločasu udělal opět trenér Marek Štěpán hned 4 změny v sestavě a bylo to na hře znát.

Již v 50 minutě se od postraní čáry rozběhl Pajer a své sólo zakončil střelou o tyč 0:1.

V 60 minutě se řítili do šance sami na gólmana oba útočníci Pajer a Kubín druhý jemnovaný také vsítil branku po přihrávce Pajera, ovšem rozhodčí po nesmyslném ofsajdu skazil Rožnovským radost.

Protože o 5 minut později se rozjetý Pajer znovu opřel do míče a bylo to 0:2

v 72 minutě nastřelil Fuksa po krásné akci břevno, ale o 3 minuty už mu nikdo radost neskazil a svou akci zakončil z malého vápna neomylně 0:3

Aby toho nebylo dost v 86 minutě se po Fuksově přihrávce řítil od půlky na jednoho obránce Kubín, šikovně vysunul Fuksu, který se zakončením neměl problém 0:4.

Nutno dodat, že zápas v Morkovicích byl asi tím nejméně povedeným za celý podzim, zejména první poločas, ale fotbal je hra, která se hraje na góly a v tom poslední 2 zápasy vynikáme nad míru skvěle.

Příští zápas hraje dorost 1.VFC doma v Neděli 11.9 od 14:00 proti Jiskře z Otrokovic.

Přijdtě fandit i vy !

Sestava 1.VFC:PAvlík(Hrstka)-Podhradzský, Černý(Adámek), Dvořák, Maťa(Hruška)- Horváth, Fuksa, Talpa-Kolář(Kubín), Bolcek, Pajer

Trenér:Marek Štěpán

Vedoucí mužstva: Petr Talpa

Věrní fanoušci: Alois Vyoral, Lada Hrušková