Hráli jsme srdcem a odměna se dostavila.

30.05.2011 13:54

V neděli nastoupil rožnovský dorost ke svému předposlednímu domácímu zápasu proti celku z Dolního Němčí. Do zápasu jsme šli s tím, že nic jiného než tři body nebereme. Valašské hlavy však brzy zchladil hostující útočník, který využil při rohovém kopu nedostatečné koncentrace našich obránců při bránění a vsítil úvodní branku utkání. Rožnov se pak dlouho hledal a pomohl mu až příchod Koláře na hřiště, který jednoznačně oživil hru a prezentoval se vyrovnávající brankou. Domácí to nakoplo a začali Němčí přehrávat. Do vedení je poslal chvíli před koncem pěknou střelou k tyči Burdík. Přesto však hosté dokázali ještě do kabin vyrovnat, ačkoli branka padla z jednoznačného postavení mimo hru. 1.Valašský Fc to ovšem nerozhodilo a v druhé půli už hráli prakticky jen jeho hráčí. Nejprve Pajer zkušenou střelou poslal domácí opět do vedení, o chvíli později  točící se roh Burdíka skončil na tyči a kapitán Adámek nejlépe využil odrazu míče a hlavou ho usměrnil do sítě - 4:2. V tu chvíli už se hosté sotva dostali za půlku a Rožnov bavil hrstku diváků krásným fotbalem. Horváthova střela z úhlu skončila na břevně, později měl další šanci Pajer, který o pár minut později z úhlu dovedl míč až do ''kuchyně'', aniž by vůbec vystřelil a dokončil tak vítězství domácích v poměru 5:2. Dlouhé čekání na výhru tak konečně skončilo a věříme, že pokud hráči dají do zbylých zápasů opět všechno, tak poslední neskončíme. Také nám výrazně pomohl návrat brankáře Randuse a obránce Onderky, který odvedl parádní výkon. Příští týden zajíždí Rožnov na horkou půdu Kunovic.

Sestava VFC : Randus - Onderka, Kovář, Adámek, Burdík - Horváth Jan, Talpa, Podzemný, Mirga - Pajer, Horváth Jiří

Přišli : Kolář, Seidl, Heryán

Branky VFC : Pajer 2x, Burdík, Kolář, Adámek